Зеленський “вирішив” оголосити про свій намір “відмовитися” від посади президента України

У соціальних мережах з’явилася сенсаційна інформація про те, що обраний президент України Володимир Зеленський сьогодні зробить заяву про свій намір відмовитися від посади глави держави.

У повідомленні зазначається, що Зеленський може відмовитися від посади президента в зв’язку з рішенням Оболонського районного суду про порушення закону, а саме за порушення обмежень проведення передвиборної агітації.

Як нам стало відомо з надійних джерел з оточення новообраного президента Володимира Зеленського, завтра на офіційній сторінці повинен з’явитися ролик, в якому Зеленський оголосить про відмову від посади президента України, пише Діалог.ua.

Сенсаційне рішення емоційний Володимир Зеленський прийняв після рішення Оболонського районного суду про порушення закону, а саме за порушення обмежень проведення передвиборної агітації. Як відомо, в ході передвиборної кампанії Володимир Зеленський заявив: “Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам”.

Як передає джерело, Володимир Зеленський не зміг витримати такої ганьби і вирішив не вступати в посаду президента. Будь-які аргументи не мали впливу на новообраного президента, і міняти свою позицію він не має наміру.

Читайте також:Зеленського викликають у суд: що відбувається

Ми поки не будемо коментувати дану ситуацію, але сподіваємося на розвиток подій.

Однак ми впевнені, що Володимир Олександрович стримає свою передвиборну обіцянку (покинути пост президента в разі порушення закону) і дійсно завтра оголосить про рішення не вступати на посаду президента “, – йдеться в повідомленні.

Ви хіба в це вірите? 

Джерело

Share
error: Content is protected !!