Зеленський взявся за Крим, новий закон назавжди змінить життя українців: перші подробиці

Президент України має намір спростити процедуру відвідування Криму

Володимир Зеленський має намір спростити відвідування Криму громадянами України. Про це йде мова в повідомленні Офіційного інтернет представництва глави держави:

«Ми не будемо втомлюватися привертати увагу міжнародної спільноти до порушення прав кримських татар окупаційною російською владою в Криму, а також уважно вивчаємо проблеми кримських татар переселенців, які змушені були покинути Крим через російську агресію».

Володимир Зеленський заявив, що Україна не залишить переселенців один на один з їх проблемами:

«Також, ми розуміємо, як важливо для вас відвідувати родичів і рідну землю. Найближчим часом на законодавчому рівні буде затверджено положення, яке спростить отримання дозволу для відвідування Криму », – йдеться в заяві.

Як відомо, зараз Володимир Зеленський перебуває з офіційним візитом в Туреччині. Так під час виступу перед кримськотатарською громадою в Туреччині 7 серпня президент України заявив, що окупований Росією Крим повернеться до складу держави:

“Я точно знаю, що настане день, коли Крим обов’язково повернеться в Україну і роз’єднані кримськотатарські родини зберуться за одним столом, і далі в його історії будуть тільки щасливі свята”, – сказав президент.

Президент України також подякував українській громаді в Туреччині за підтримку держави.

Нагадаємо і про те, що Володимир Зеленський повідомив про проблеми зі здоров’ям.

Володимир Зеленський вирішив не скасовувати візит до Туреччини попри проблеми зі здоров’ям. Про це йдеться в його заяві журналістам у ході екстреної наради з силовиками через ескалації ситуації на Донбасі 7 серпня:

“Вибачте. Захворів”, – сказав Володимир Зеленський.

Під час виступу президент виглядав вкрай втомленим, він захрип і кашляв під час виступу.

Нагадаємо, президент України 7 серпня обговорить культурні відносини, діаспорне співробітництво, безпеку, а також оборонну промисловість з лідерами Туреччини. При цьому Володимир Зеленський не виключає, що може перервати візит до Туреччини через ситуацію на Донбасі.

Нагадаємо також, Володимир Зеленський відреагував на петицію про звільнення Андрія Богдана з посади глави Адміністрації президента.

Президент відповів на другу петицію з проханням відставки Богдана:

«Вже звільнений», – йдеться в повідомленні.

Так в повідомленні йдеться про те, що все це давно не новина, адже Адміністрацію президента розформували набагато раніше, ніж петиція досягла 25 000 голосів:

«Чекаємо аналогічну петицію зі словом « Офіс » замість слова « Адміністрація ». Формалізм – так формалізм! ».

Також зазначається:

«Щодо піднятого в петиції питання наголошую, що указом президента України від 25 червня 2019 року № 434-А.Богдан звільнений з посади глави Адміністрації президента України, – відповів Зеленський 25 000 громадян, які підписали петицію».

Нагадаємо, це не перша “відставка” Богдана – ми писали про це. 1 серпня й на інших ресурсах показали фото заяви чиновника, текст якого нагадував жарт:

«Прошу звільнити мене із займаної посади за власним бажанням…». Джерело

Share
error: Content is protected !!