Журналіст: “Ну що, Петре Олексійовичу, пані Марино… Кусайте лікті від заздрощів! Подружжя Зеленського особисто познайомилось з подружжям Імператора Японії Нарухіто.”

Відомий журналіст Ростислав Демчук прокоментував візит подружжя Зеленських до Японії. Про це він пише у своєму Фейсбуці. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

Ну що, Петре Олексійовичу, пані Марино та і нша рошенівська шпана? Кусайте лікті від заздрощів! А ви, рошенівська тролятина, заправили свої лайномети?

Для вас є чудова нагода повправлятися у обливанні лайном своїх опонентів. Натискайте на гашетки своїх лайнометів. Готові? Bогонь!

Подружжя Зеленського особисто познайомилось з подружжям Імператора Японії Нарухіто. Президент України та Перша леді нашої держаи привітали Імператора Нарухіто зі сходженням на престол.

Що цього разу скажете “стилісти” і “японознавці” рошенівського розливу? До чого причепитеся?

P.S. З числа українських лідерів за усю історію України ще ніхто не брав участі в інтронізації Імператора Японії та не мав особистого знайомства з ним.Гості були з майже 200 країн світу. Але не всі були удостоєні честі рукостискання з Імператором Японії.

Крім того, у Японії проводились інші заходи і зустрічі за участі попереднього імператора Японії. Однак українських лідерів на них не ніколи не запрошували.

Знаю! Порошенко ревностно переживає цю подію. Галасували ж він та його шавки: “не матиме визнання у світі, ніхто Зеленському руки не подасть…”.. Ну, і?

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Джерело

Share
error: Content is protected !!