Журналіст: “Порошенко поділив нас на патріотів і зрадофілів. А Зеленський дав надію. Ми зараз точно не можемо сказати, якою буде Україна Зеленського. Але ми точно знаємо, якою буде Україна Порошенка

Чому Зе?

Запитують мене у коментарях і особистих повідомленнях. Тож відповідаю:

1. Я прийшла в політичну журналістику в 2007 році. Я бачила не одне скликання парламенту. Працювала з різними політиками. Я пам’ятаю Петра Порошенка ще тією людиною, у якої журналісти брали коментарі лише за великі гроші. Пакетно. Я добре знаю багатьох членів його команди. І мені вистачило цих 5 років, щоб розуміти, яким буде його другий термін.

Я не вірю, що ця людина зміниться. Тільки у куми Порошенка буде більше лабутенів, а у членів його команди будуть більші пуза, кращі автомобілі і дорожчі маєтки.

А за цей час із України виїде ще більше людей.

2. Я не знайома з Зеленським особисто. Я ніколи з ним не бачилася. Він політик позасистемний. Але йому повірив кожен третій виборець. А Порошенку – ні.

Порошенко поділив нас на патріотів і зрадофілів. Сказав, що бідність – це вигадка популістів, що тарифи ринкові, що всі, хто проти нього – вороги. Він створив систему, завдяки якій з’явилися люди з прізвищем Муджабаєв, які будуть розстрілювати мене – людину з прізвищем Палійчук – за те, що я якось не так голосую у своїй країні. Він натравив на нас порохоботів, через яких навіть тут люди бояться відкрито говорити про свою позицію. Він і зараз продовжує всіх лякати.

А Зеленський дав надію. Ми зараз точно не можемо сказати, якою буде Україна Зеленського. Але ми точно знаємо, якою буде Україна Порошенка. І кожен третій виборець не хоче жити у ній.

Чи ці люди зійшли з розуму? Не думаю. Швидше здуріли ті, хто тримає всіх нас за дурнів і думають, що ми не розуміємо, куди це все котиться. Їм простіше називати нас – тупими і хворими.

3. Чи може Зеленський бути Головнокомандуючим? Спитайте в Порошенка, якими військами він керував до 2014 року. Ось моя відповідь.

4. Чи може людина без досвіду в політиці керувати країною? Якщо ця людина змогла зробити з команди КВН бізнес з оборотом в сотні мільйонів – значить він вміє організувати процес. Значить він вміє мотивувати команду і гуртувати навколо себе людей.

І зверніть увагу – бізнес Зеленського це не завод, віджатий при Кучмі, а інтелектуальний продукт. Створений з нуля.

Я займалася бізнесом. І знаю, про що говорю. І, можливо, мене не зрозуміють ті, хто бізнесом ніколи не займався.

5. Чи може комік бути президентом? Клоуном чомусь називають Зеленського, а люди сміються з Гончаренка, з Уколова, з Луценка.

Як політик Зеленський ще не зробив нічого смішного.

Джерело

Share
error: Content is protected !!