Журналістка-розслідувачка “Схем”: “Ми проаналізували закордонні перельоти Володимира Зеленського з початку 2017 року. За цей час…”

Головний редактор програми журналістських розслідувань «Схеми: корупція в деталях» Наталка Седлецька розповіла про розслідування щодо закордонних перельотів кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

Ми проаналізували закордонні перельоти Володимира Зеленського з початку 2017 року. За цей час бренд “Слуга народу” втілився в однойменну політичну партію та дозрів план висунення актора в президенти.

Протягом двох останніх років Володимир Зеленський щонайменше одинадцять разів літав у Женеву, коли там мешкав олігарх Ігор Коломойський. А після переїзду олігарха в Ізраїль влітку 2018-го Зеленський ще двічі злітав у Тель-Авів.

1

2

Майже у кожній другій поїздці Зеленського супроводжував юрист олігарха Андрій Богдан, який зрештою став головним юридичним радником кампанії Зеленського на виборах президента. А під час грудневої поїздки у Тель-Авів до них також долучився голова партії “Слуга Народу” Іван Баканов.

Також Зеленський протягом цього часу неодноразово літав на приватних літаках разом з бізнес-партнерами олігарха – Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем та Григорієм Суркісами, Тімуром Міндічем.

Нагадаю, у програмі кандидата в президенти Володимира Зеленського немає жодної згадки про деолігархізацію країни.

На відміну від свого вигаданого серіального альтер его, Зеленський не декларує боротьбу із олігархами, не обіцяє позбавити їх монопольного контролю над цілими сферами чи хоча б зменшити їхній вплив на українську економіку.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-z…/29875430.html

Natalie Sedletska

Share
error: Content is protected !!