Знuк Пашuнськuй. Почалuся затрuмання (Відео)

Після серії викривальних матеріалів про крадіжку і наживи майданних правителів на гробах та крові української нації, колишні лідери Майдану і сьогоднішня еліта в прямому сенсі пропала.

Сьогодні стало відомо, що НАБУ затримало «побратимов» Пашинського, а насправді злодюг яке наживалося на армійських замовленнях і оборонному бюджеті країни.

У НАБУ підтвердили затримання чинного і колишнього керівників державного зовнішньоторговельного підприємства «Спецтехноекспорт» за підозрою в розтраті 2,225 млн доларів.

Прізвища затриманих в офіційному повідомленні не згадуються.

Д ЧИННИМ керівником підприємства, яке входить в «Укроборонпром» і займається експортом озброєння, є Владислав Бельбас, «побратим» народного депутата Сергія Пашинського, екс-голови наглядової ради «Укроборонпрому».

Про це повідомило джерело, наближене до партійного керівництва «Народного фронту». Пише видання facenews.ua

За протекцією депутата Пашинського в «Спецтехноекспорт» в лютому 2015 року влаштували на роботу його старшого сина Антона. Пашинський-молодший очолив відділ зовнішніх контрактів держпідприємства.

У свою чергу син нардепа неодноразово влаштовував зустрічі Пашинського з екс-керівником цього підприємства Павлом Барбуль. Антон Пашинський особисто проводив його у парламентський комітет з нацбезпеки і оборони, який очолює Сергій Пашинський.

За період роботи сина депутата в «Спецтехноекспорт» і ділових контактів Сергія Пашинського, Павла Барбуль і Владислава Бельбаси підприємство не раз фігурувало в фінансових скандалах.

Зокрема, навесні 2017 року цю структуру запідозрили в реалізації детонаторів за заниженою ціною, в результаті чого 600 тис. Євро осіли в кишенях Пашинського і компанії.

А в січні 2018 року «Спецтехноекспорт» зацікавив польську прокуратуру в справі за підозрою про відмивання коштів в особливо великих розмірах.

Після серії затримань Сергій Пашинський в буквальному сенсі пропав і не виходить на зв’язок.

Джерела в журналістських колах говорять, що у них є незаперечні докази того, що майданний лідер Сергій Пашинський з перших днів перебування при владі почав наживатися на горі українського народу, використовуючи в своїх інтересах війну з Росією, смерті солдатів і Героїв, добровольців і випадкових жертв війни .

Зокрема це підтвердив і журналіст Денис Бігус.

Автор резонансного розслідування про контрабанду та розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах Денис Бігус заявив, що незабаром після публікації першої серії почув чимало версій про те, хто ж той таємничий інформатор, інкогніто надав важливу інформацію.

«Кудись зник Сергій Пашинський. У перші 48 годин після публікації мені здавалося, що медіаспільнота більше схиляється до цієї версії, адже Пашинський і Гладковський – це конкуруючі команди по розпилюванню оборонки », – сказав він в інтерв’ю Liga.net.

У журналістському середовищі говорять, що найближчим часом вся країна дізнається хто прийшов до влади через трупи вбитих на Майдані людей і чим вони займалися у владних кабінетах поки мами і батьки по всій країні отримували посилки з трунами своїх синів і дочок.

Втім журналісти ще в 2016 році показували шокуючі матеріали наживи Пашинського та інших злочинців на армії і в прямому сенсі на смертях українських солдатів, але тоді будь-які звинувачення майданна влада спростовувала і говорила, що це все агенти Кремля і ФСБ Росії.

Обов’язково поділіться цим матеріалом зі своїми друзями! Країна повинна знати всю правду …

Джепеор

Share
error: Content is protected !!