«Зробимо їх разом! Зробимо їх ще раз!» Промова президента України на з‘їзді партії (ВІДЕО)

Промова президента України на з‘їзді партії «Слуга Народу».

Нагадаємо, Партія «Слуга народу» оголосила список кандидатів у народні депутати на вибори до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня 2019 року.

9 червня партія «Слуга народу» проводить з’їзд у ботанічному саду Києва, на якому представляє першу десятку кандидатів у депутати. Політсила також представить своїх кандидатів на мажоритарних округах та програму партії.

На з’їзд приїхав і президент України Володимир Зеленський, глава його Адміністрації Андрій Богдан та перший помічник глави держави Сергій Шефір.

Серед присутніх багато його колишніх колег з шоу-бізнесу та «95 Кварталу» – актор та переможець шоу «Розсміши коміка» Віктор Гевко, «Юзик» з «Кварталу» Юрій Корявченков, ведучий Артем Гагарін тощо.

З’їзд відкрив глава партії Дмитро Разумков, після чого пролунав гімн України. Згодом до присутніх звернувся президент Зеленський.

Я вірю, що з людьми, які сьогодні тут, Україна розцвіте. Сьогодні ми назвемо 100 людей з нашого списку. Перше – це різні експерти, з якими ми пройшли великий шлях.

Друге – обличчя нашої команди з регіонів. Третє – люди, які потрапили до списку через інтернет-відбір і мають чудові ідеї. Хтось з цих людей буде балотуватися по списках, хтось – по мажоритарних округах,
– сказав гарант

У першу двадцятку списку партії «Слуга народу» увійшли:

1. Дмитро Разумков 2. Руслан Стефанчук 3. Ірина Венедіктова 4. Давід Арахамія 5. Галина Ятченко

6. Михайло Федоров 7. Олексій Корнієнко 8. Анастасія Красносільська 9. Олександр Ткаченко 10. Жан Беленюк

11. Сергій Бабак 12. Владислав Криклій 13. Альона Шуляк 14. Дмитро Наталуха 15. Єлизавета Ясько

16. Олексій Боржель 17. Андрій Герус 18. Михайло Радуцький 19. Олексій Монастирський 20. Данило Гетьманцев

Що відомо про партію «Слуга народу»? Головою партії є радник президента Володимира Зеленського – Дмитро Разумков, раніше її очолював Іван Баканов – заступник голови СБУ та екс-юрист «Кварталу 95». Керівник виборчого штабу партії – Олександр Корнієнко.

Промова президента України на з‘їзді партії «Слуга Народу».

Промова президента України на з‘їзді партії «Слуга Народу».

Опубліковано Слуга Народу Неділя, 9 червня 2019 р.

У фінансуванні передвиборчої кампанії партія спиратиметься на грошову допомогу фізичних та юридичних осіб, які надають невеликі суми.

Джерело

Share
error: Content is protected !!